Apple ärilahendused Valge Klaar
Apple on võimas. Pane see tööle.
Kui maailm muutub, muutub ka äri. Apple’i riistvara, tarkvara ja teenused töötavad koos, et anda teie töötajatele jõudu ja paindlikkust teha kõike, mida vaja – kus iganes see ka poleks.
Uus

Vii oma ettevõtmised järgmisele tasemele.
Apple'i ärilahendused, mis peavad silmas Sinu ettevõtte soove ja vajadusi, leiad Valgest Klaarist.

Külasta uut portaali ›

Suure võimsusega kaasneb ka suur tootlikus.
Apple'i riistvara, tarkvara ja teenused töötavad koos, et pakkuda sujuvat kasutuskogemust, mis lihtsalt töötab. Saate alustada projekti Macis ja lõpetada selle iPadis, kasutada desktopi laiendamiseks kõrvuti ekraane, iPadis Apple Penciliga joonistada või Macis reaalajas värskenduste tegemiseks kasutada iPhone'i. Ja see kõik ühildub Microsofti ja Google'i rakendustega, nii et teie meeskonnal on kõik töö tegemiseks vajalik.
 • Mac
  Vii ellu ka oma suurimad projektid. Kõik Macid on loodud võimsaks – saad koostada keerukaid arvutustabeleid, luua suurepäraseid esitlusi või töödata mitme projekti kallal korraga
 • iPad
  Hankige endale tööriist, mis suudab märksa rohkemat kui enamik PC sülearvuteid ning mille disain sobib kõikjale. Skanneeri kaupu, loo 3D-mudeleid ja muuda kõik käsilolevad tööd sujuvaks Split View ehk jagatud ekraani abil.
iPhone
Uskumatu, mida kõike saad sa teha liikvel olles! Visualiseerige 3D-projekte liitreaalsuse abil. Looge oma meeskonnaga Keynote esitlusi reaalajas. Suhtlusäpid FaceTime, Sõnumid ja Mail aitavad sul igal hetkel teistega ühenduses olla.
Apple Watch
Kogu teave ühe pilguga. Halda teavitusi ühe puudutusega, jälgi sõnumeid ning kasuta ära trenni- ja terviseäppide pakutavad võimalused.
Apple TV
Esitle oma parimaid töid kinolaadse kogemuse abil. Siirda kõik olulised esitlused ja andmepõhised tabelid suurele ekraanile.
Rakendustega on kõik võimalik.
Iga Mac‘iga tulevad kaasa mitmed tippklassi rakendused. App Store pakub aga veelgi rohkem rakendusi pea iga võimaliku töö jaoks – müügist ja inseneritööst kuni lennukite remondi ja pilvelõhkujate ehitamiseni. Apple'i arendusplatvorm annab ettevõtetele võimaluse luua unikaalseid rakendusi.
 • Sisseehitatud rakendused
  Notes, Siri Shortcuts ja Reminders muudavad lihtsad asjad veelgi lihtsamaks, nagu näiteks dokumentide allkirjastamise ja skannimise, või visandite tegemine iPadis Apple Pencil pliiatsiga.
 • App Store
  Mistahes töö tegemiseks on AppStore’is üle 235 000 tööalase rakenduse, näiteks Microsoft Teams ja Excel igapäevaste ülesannete jaoks, ning valdkonnapõhised rakendused nagu Shapr3D ja Scandit spetsiifiliste ülesannete jaoks.
 • Unikaalsed rakendused
  Loo enda vajadustest lähtuvaid rakendusi mis toetavad Sinu äri.
Zero-touch sätestamine käib IT-tiimil ühe sõrmenipsuga.
Apple Business Manager muudab Apple'i seadmete juurutamise ja haldamise erakordselt lihtsaks. IT-tiim saab lisada rakendusi ja luua Managed Apple ID’sid. Lisaks sellele saavad töötajad oma seadmeid ise kohandada.
Turvalisus, turvalisus ja veelkord turvalisus.
Apple’i seadmed ja platvormid on loodud hoidma sinu isikuandmeid ja ettevõtte teavet turvalisena. Peamisi turvaelemente, näiteks riistvarapõhist seadme krüpteerimist, ei saa kogemata välja lülitada. Touch ID ja Face ID abil on lihtne iga seade turvaliseks muuta. Kuna paljud neist funktsioonidest on vaikimisi lubatud, ei pea töötajad ja IT-tiimid enam ise mahukaid seadistusi tegema.
Sinu teenistuses. Igal sammul.
 • Apple’i ärihaldus (Apple Business Manager)

  Juuruta seadmed ja rakendused tööle ning loo kõigi töötajate jaoks ühes kohas Managed Apple ID’d.

  Juuruta seadmed ja rakendused tööle ning loo kõigi töötajate jaoks ühes kohas Managed Apple ID’d.

  Tutvu lähemalt ›
 • iDeal lisagarantii ja kindlustus

  Kehtib 24-48 kuud kõikidele iPhone, iPad ja Mac seadmetele. Kaetud nii kukkumine, kohvi kui ka riistvararikked. Teenusepakkuja Salva Kindlustuse AS.

 • AVADi laiendatud garantii

  Taga, et sinu seadmete eest kantakse hoolt terve nende eluea vältel.

Töötame maailma paremaks muutmise nimel.

Privaatsus

Kõik Apple'i tooted on loodud selliselt, et sinu privaatsus on alati kaitstud. Me ei loo kasutajaprofiile, ei müü isikuandmeid ega jaga teavet kolmandatele isikutele turunduse või reklaami eesmärgil. Samuti jagavad rakendused ainult sinu enda lubatud teavet.

 • Keskkond

  Apple'i tooted on disainitud arvestama võimalikult väikese ökoloogilise jalajäljega, olles samal ajal tõhusad ja suurepärase jõudlusega. Jälgime tootmisprotsessis rangelt oma tarneahelat, peame hoolikalt silmas energiatõhusust ja töötame selle nimel, et meie tooted oleksid maksimaalsel määral taaskasutus sõbralikud.

 • Ligipääsetavus

  Loome Apple'i tooted sellistena, et neid saaks kasutada igaüks. Kõik seadmed, tarkvarakomponendid ja teenused luuakse sisseehitatud ligipääsufunktsioonidega. Kui igaüks saab tegutseda endale sobivaimal viisil, saame inimeste ja ettevõtetena anda oma parima panuse.

Kuidas osta

Oleme siin, et aidata sul leida oma ettevõttele parim ja kulutõhusaim lahendus, olenemata sellest, kas vajad seda ühemehetiimile või 10 000 töötajaga organisatsioonile.

Alusta siit ›

Mida kujutab endast "Smart Deal Business"?

Smart Deal Business annab ettevõtetele võimaluse kasutada ja omandada just nende äritegevuse vajadusi silmas pidades vajalikud Apple’i seadmed ilma suurema väljaminekuta. Smart Deal Businessi abil saab ettevõte jaotada maksed rendiperioodi peale võrdselt, mis aitab rahavoogu tõhusamalt hallata.

Smartdeal products

Millised on "Smart Deal Business" eelised?

No upfront costs Paindlikud maksetingimused

Smart Deal Businessi abil saavad ettevõtted rendiperioodi lõpus hõlpsasti uuendada seadmeid ning kasutada alati uusimaid tehnoloogiaid, mis aitab säilitada konkurentsivõimet ja tõhusust.

Convenience Mugavus

Apple'i seadmete rentimisega saavad ettevõtted kindlustada endale alati uusimad seadmed, mis omakorda aitab vältida vanade seadmete utiliseerimise kulusid. Tagastage seadmed rendiperioodi lõpus ning vahetage kiirelt ja mugavalt uute seadmete vastu.

Access to latest technology Alati uusim tehnoloogia

Smart Deal Businessi abil saavad ettevõtted rendiperioodi lõpus hõlpsasti vahetada vanad seadmed uusimate mudelite vastu, mis aitab säilitada konkurentsivõimet ja tõhusust.

Improved Cash Flow Parandatud rahavoog

Kasutusrent aitab ettevõtetel saavutada parem investeeringutasuvus võimaldades kasutada raha muudel eesmärkidel, näiteks uute töötajate palkamiseks või turundusse investeerimiseks.

Fixed payments Fikseeritud maksed

Smart Deal Business teenuse abil saavad ettevõtted tasuda fikseeritud kuumakset kogu rendiperioodi jooksul. See tähendab, et ettevõttel on võimalik eelarvet tõhusamalt planeerida ning vältida ootamatuid remondi- ja hoolduskulusid.

Accounting benefits Raamatupidamise eelised

Apple'i seadmete kasutusrendi abil saavad ettevõtted vähendada oma kapitalikulutusi ja parandada finantsnäitajaid ning üldist finantsolukorda. See võib muuta ettevõtte jaoks finantseeringute saamise lihtsamaks.

Flexibility Paindlikkus

Smart Deal Business pakub paindlikkust, kuna ettevõtted saavad valida, millal ja milliseid seadmeid nad täpselt vajavad, mis omakorda aitab tehnoloogia vajadusi tõhusamalt hallata.

Holistic Support Terviklahendus

Me hoolime oma klientidest! Meie tehniline tugi annab ettevõtetele kindlustunde ning tagab, et kõik rendiseadmed töötaksid alati tipptasemel olles vaid ühe kõne kaugusel. Lahendame Sinu ettevõtte probleemid Apple’i standarditele kohaselt kõrgeima kvaliteediga.

IT manager

Sinu IT-spetsialistid on rahul kasutusrendi võimalustega:

 • Uusimad seadmed
 • MDM-tugi
 • Taaskasutus
Employees

Sinu töötajad on rahul kasutusrendi võimalustega:

 • Uusimad seadmed
 • Lihtne ja mugav uuendamine
 • Väiksem CO2 jalajälg
Seadmed käes
Ecology Keskkonnasõbralikkus

Apple jälgib rangelt oma toodete tarneahelat, hoolitseb energiatõhususe eest ja teeb kõik endast oleneva, et tooteid oleks võimalikult lihtne taaskasutada. Smart Deal Business renditeenuse kasutamisega jätab Sinu ettevõte planeedile minimaalse mõju.

Kui soovite pakkumist või seadme kohta lisainfot, võtke julgelt ühendust meie ärikliendi tiimiga järgneva vormi kaudu.

Rakendused, mis muudavad tööelu. Ja ka kõike muud.
Tee asju täiesti uutmoodi. App Store’is on üle 235 000 rakenduse, mis on mõeldud töö jaoks. Apple'i seadmed on loodud võimsa tehnoloogia abil, mis aitab igaühel anda endast parimat. Tutvu rakendustega, mis on mõeldud igapäevaste ülesannete jaoks, parema kliendikogemuse loomiseks ja toimingute tõhustamiseks . Või loo endale Apple'i platvormidel unikaalseid rakendusi – sinu võimalused on piiritud.
Anna oma ärile hoogu ja nihuta tegelikkuse piire sisseehitatud tehnoloogiate abil.
Apple'i tehnoloogiad kujundavad ettevõtluse tulevikku. Töötajad saavad AR abil eemalt üle vaadata disainilahendusi, jälgida tööstusseadmete tööd masinõppe abil ning lihtsustada rutiinseid töid sisse ehitatud tehisintellekti ja Siri abil.

„Split View“ + „Microsoft Excel“ + „PowerPoint“

Tehke jagatud ekraanil erinevate rakenduste vahel mitut toimingut korraga ning tehke Apple Penciliga imesid korda saates.

„Keynote“ + „Notes“

Loo oma tiimiga muljetavaldavaid projekte ning skanni dokumendid otse märkmete äpist (Notes).

„Microsoft Teams“

Koosolekuäpi abil saad tutvuda ja turvaliselt koostööd teha oma kolleegidega näiteks Tokyos. Või Madridis. Või kõrvaltoas.

„Pipedrive“

Halda müügitöö äpiga oma päevaplaani, uuenda andmeid CRMis ja kasuta Siri häälkäsklusi – nii hoiad asjad kontrolli all.

„SuccessFactors“

Vaata töötajate hüvesid, registreeru veebikursustele või esita puhkuseavaldus.

„Bigtincan Hub“

Pääsed esitlustele ligi ka liikvel olles ning saad neid AirPlay kaudu Apple TV-s kuvada.

„TeamViewer Pilot“

Võta ühendust eemalolevate ekspertidega, et saada liitreaalsust kasutades reaalajas tuge ja abi.

„Shapr3D CAD modeling“

Uuri LiDARi abil hõlpsasti mistahes alasid ning loo objektide, interjööri või tervete linnade täpseid mudeleid.

„Noted.“

Salvesta nutikaid audiofaile, kust taustamüra masinõppe abil välja filtreeritakse.

Kui suudad sellest unistada, siis suudad seda ka luua.
Vahel sa lihtsalt tead, mida sul vaja on. Apple'iga saad välja töötada lahendusi, mis teevad täpselt seda, mida sa soovid ja nii, nagu soovid. Loo ise rakendusi, mis aitavad sinu töötajail oma toiminguid teha, eri objektide vahel navigeerida, lõunasööki tellida või klientidega suhelda.

Loo oma äriga täiuslikult sobivaid rakendusi.

Apple annab sulle kõik vajaliku, et luua oma rakendused iPhone'i, iPadi, Maci, Apple Watchi ja Apple TV jaoks. Xcode ja Swift on nüüd tõhusamad kui kunagi varem – tänu sellele on ägedate äppide loomine imelihtne.

Kasuta tipptasemel riistvara.

Kõik Apple'i seadmed sisaldavad tehnoloogiat, mis võib aidata sinu ettevõtet rohkem, kui oskad oodata. A-seeria kiibid on ülikiired. Apple Watch saadab sulle teavitused õigel ajal. Apple Pencil muudab märkmete tegemise lõbusaks.

 • Integreeri sujuvalt.
  Ühenda hõlpsalt Salesforce’i, SAPi, IBMi või muude ettevõttes kasutusel olevate tarkavaradega. Sinu rakendused on tööks valmis, ja need on oma klassis parima turvalisusega.
 • Jaga neid oma võrgustikes.
  Apple Business Manageri abil on lihtne jagada rakendusi töötajatele kiiresti ja kaugteel – kas siis ühele inimesele või kogu organisatsioonile. Samuti saad enda loodud unikaalseid rakendusi privaatselt jagada klientidele ja partneritele Apple Business Manageri kaudu või siis ülemaailmsele huvirühmale App Store'is.
Valmis olla. Käivitada. Tehtud.
Olenemata sellest, kas sinu organisatsioonil on kümme või kümme tuhat seadet, sobitub Apple hõlpsasti olemasolevasse infrastruktuuri. Zero Touch juurutamine võimaldab IT-tiimil seadmeid kaugteel konfigureerida ja hallata, samuti saab protsessi kohandada vastavalt iga meeskonna eripärale. Nii on iga Mac, iPad, iPhone ja Apple TV algusest peale töövalmis.
Apple Business Manageriga on sul kõigest ülevaade.
Apple Business Manager on veebipõhine portaal, mis aitab sul iPhone'i, iPadi, Maci ja Apple TVd tööle rakendada. Saad hõlpsasti anda töötajatele ligipääsu Apple'i teenustele, seadistada seadmete registreerimist ning jagada rakendusi, raamatuid ja tarkvara – seda kõike ühest kohast.
 • Seadmed
  Lisage seadmed, mis mobiilseadmete haldamise tarkvara (MDM) abil automaatselt tööle seatakse. Tee seadmete juurutamise protsess sujuvaks ja kohanda see oma töötajaile sobivaks.
 • Sisu
  Osta töötajatele hõlpsasti rakendusi või raamatuid. Ja kasuta MDMi, et jagada sinu organisatsiooni unikaalseid rakendusi oma organisatsiooni sees.
 • Inimesed
  Loo töötajatele Managed Apple ID’d ja määra valitud kasutajatele oma IT-tiimis eelisõigused.
Paindlik seadme juurutamine igaks puhuks.
Apple muudab sinu organisatsiooni vajadustele sobiva seadmete seadistamisviisi valimise lihtsamast lihtsaks. Kasutajate registreerimise (User Enrollment) funktsiooniga kaitsed ettevõtte teavet, kui töötajad kasutavad töötamiseks isiklikke seadmeid, tagades neile samal ajal privaatsuse. Seadmete lisamisega Apple Business Managri saad aga tagada suurema kontrolli ettevõtte omanduses olevate seadmete üle.
Kasutajate registreerimine oma seadmega töötamise puhul (BYOD).
 • See on ohutu ja turvaline.
  Kasutajate lisamine Apple Business Managerii võimaldab töötajail kaitsta oma privaatsust, samal ajal kui IT-tiim tagab ettevõtte andmete turvalisuse. Taustal hoiab eraldi APFSi (Apple File System) draiv igaühe hallatud andmed krüptograafiliselt eraldatuna.
 • Halda ainult seda, mis on vajalik.
  IT-tiim saab hallata konfiguratsioonide ja reeglite alagruppe, piirates teatud haldustoiminguid, näiteks kõigi andmete kustutamist kaugteel või isikuandmete kogumist.
 • Kasuta ühes seadmes kahte Apple IDd.
  Töötajad, kes teevad tööd oma seadmega, saavad ettevõtte andmete jaoks lisada hallatud Apple ID oma olemasolevale Apple IDle. Kõiki andmeid hoitakse eraldi ja kaitstult.
MDMi funktsioonid on isiklikel seadmetel piiratud.
 • Konfigureeri kontod
 • Konfigureeri Per App VPN
 • nstalli ja konfigureeri rakendused
 • Ligipääsukoodi nõudmine
 • Kehtesta teatud piirangud
 • Ligipääs tööalaste rakenduste loendile
 • Eemalda ainult tööalased andmed
 • Ligipääs isiklikule teabele
 • Ligipääs isiklike rakenduste loendile
 • Eemalda kõik isikuandmed
 • Registreeri kõik seadmesse sisselogimised
 • Võta üle isiklikud rakendused
 • Nõua keerukat ligipääsukoodi
 • Tühjenda kogu seade kaugteel
 • Ligipääs seadme asukohale
Ettevõtte omandis olevate seadmete järelevalve.
 • Lihtsusta seda automaatse lisamisega
  IT-tiim saab seadistamise ajal uued seadmed automaatselt MDMi lisada – pakendist väljavõtmise käigus. Samuti saab IT-tiim teha uue seadme kasutuselevõtmise töötajatele lihtsaks automatiseerides selle Apple Business Manageri abil.
 • Taga suurem kontroll.
  Rakendades järelevalve võimalusi, saab IT-tiim kontrolli selliste alade üle, mida teiste seadistamisviiside puhul kontrollida ei saa. See hõlmab täiendavaid turvakonfiguratsioone, mitte-eemaldatavat MDMi ja tarkvarauuenduste haldust.
 • Vali paindlike mudelite hulgast.
  IT-tiim võib pakkuda töötajatele seadmeid igapäevaseks kasutamiseks, jagada neid töötajate vahel ülesannete täitmiseks või konfigureerida seadmed mingil kindlal eesmärgil kasutamiseks, võimaldades kasutada vaid üht kindlat rakendust.
IT-tiimil on suurem kontroll, kui Apple'i seadmetele rakendatakse järelevalvet.
 • Konfigureeri kontod
 • Konfigureeri ülemaailmsed proksid
 • Installi, konfigureeri ja eemalda äppe
 • Nõuda keerukat ligipääsukoodi
 • Kehtesta mistahes piiranguid
 • Ligipääs kõikide rakenduste loendile
 • Kustuta kaugteel kõik seadmes sisalduv
 • Halda tarkvarauuendusi
 • Eemalda süsteemirakendused
 • Muuda taustapilti
 • Lukusta ühte kindlasse rakendusse
 • Mine mööda aktiveerimislukust
 • Sunni olema WiFi-võrgus
 • Märgi seade kadunuks
Loo isiklikke kasutajakogemusi jagatud iPadiga.
Logi sisse mistahes seadmesse.
Jagatud iPad võimaldab mitmel kasutajal jagada seadmeid, aga mitte teavet. Kui töötajad logivad sisse ettevõtte antud Managed Apple IDga, saab iPad nende andmed alla laadida, kasutades ajutise sessiooni funktsiooni. Nii saavad töötajad sisse logida mistahes seadmest.
Isikupõhine ligipääs.
Kasutajad pääsevad oma failidele ja kaustadele ligi failide rakenduse ja MDMiga konfigureeritud meilikonto kaudu. Lisaks on neil ligipääs rakenduste seadetele ja andmetele.
Kasuta ajutise sessiooni funktsiooni.
Uus ajutise sessiooni funktsioon võimaldab igal kasutajal iPadile ligi pääseda ja eemaldab automaatselt kõik andmed, kui kasutaja välja logib. Nii on igal töötajal iPadis isikupõhine kasutuskogemus.
Halda hõlpsalt kõiki seadmeid.
Apple'i seadmetel on sisseehitatud turvaline haldusraamistik, mis võimaldab IT-tiimil seadeid konfigureerida, seadmeid hallata ja turvafunktsioone kaugteel seadistada. IT-tiim saab hõlpsasti luua profiile, et töötajatel oleks olemas kõik vajalik turvaliseks ja produktiivseks tööks. Apple'i seadmed võimaldavad IT-tiimil hallata märkamatult kõike, ilma et peaks funktsioone lukku panema või toiminguid keelama, hoides kõik ettevõtte andmed ikka kaitstud.
Võimsad lahendused ühes raamistikus.
IOSi, iPadOSi, macOSi ja tvOSi turvalise haldusraamistiku abil saab IT-tiim seadeid konfigureerida ja värskendada, äppe tööle rakendada, nõuetele vastavust jälgida, seadmete kohta päringuid teha ning ettevõtte andmeid kaugteel kustutada. Raamistik toetab nii organisatsiooni omandis olevaid kui ka töötajate isiklikke seadmeid.
Vali sobivaim MDM lahendus
Sõltumata sellest, kas sinu ettevõte kasutab pilvepõhist või kohapealset serverit, on saadaval paljude erinevate pakkujate MDM-lahendusi mitmesuguste funktsioonide ja erineva hinnatasemega, nii et valik on vägagi paindlik. Ning kõik lahendused kasutavad Apple’i haldusraamistikku iOSis, iPadOSis, macOSis ja tvOSis, et hallata funktsioone ja seadeid mistahes platvormil.
Konfigureeri ja kontrolli iga seadet hõlpsasti.
MDM toetab äppide, kontode ja andmete konfigureerimist kõikidel seadmetel. See hõlmab ka integreeritud funktsioone, näiteks parooli ja reeglite kehtestamist. Kontroll on töötajate jaoks läbipaistev, samas on tagatud, et nende isiklik teave jääb privaatseks. IT-tiimil on kogu aeg piisav ülevaade, ilma et see häiriks töötajate produktiivsust ja pärsiks edu saavutamist.
Testi ja rakenda värskendusi sulle sobival ajal.
IT-tiim võib distantsilt kontrollitavate iOSi, iPadOSi, macOSi ja tvOSi seadmete uuendusi vajaduse korral edasi lükata. See annab IT-tiimile aega ja paindlikkust põhjalike verifitseerimistoimingute tegemiseks. Kui IT-tiim on kõik uuenduste versioonid kinnitanud, saab otsustada, millise versiooni kasutajad peaksid alla laadima ja installima. Seejärel saab IT-tiim käivitada uuenduse kõikide töötajate jaoks, tagades nii, et kõikides seadmetes on olemas uusimad turvafunktsioonid.
Hoia isiklik teave privaatsena.

Kõik Apple'i tooted on loodud privaatsust silmas pidades. Kui võimalik, töödeldakse andmeid seadmes, andmete kogumine ja kasutamine on piiratud ning kõik on tehtud selliselt, et kasutajatele oleks nende andmete töötlemine läbipaistev ja jälgitav.

MDMi protokoll võimaldab IT-tiimil suhelda Apple'i seadmega, kuid piirab teatud andmete ja seadete avaldamist. Sõltumata rakendusmudelist ei pääse MDMi raamistik kunagi ligi isiklikule teabele, sealhulgas e-postile, sõnumitele, brauseri ajaloole ja seadme asukohale.

Ettevõtte teave on rangelt kaitstud.
Kui seadmed on tööle rakendatud, saab IT-tiim ettevõtte andmeid hallata ja kaitsta sisseehitatud turvafunktsioonide ning MDMi kaudu kättesaadavate lisakontrollide abil. Rakenduste raamistikud võimaldavad seadistusi konfigureerida ja neid jooksvalt hallata.
Kaitse tööga seotud andmeid.
IT-tiim saab MDMi kaudu turvaeeskirju kehtestada ja jälgida. Näiteks nõudes MDMi kaudu ligipääsukoodi iOSi ja iPadOSi seadmetes, rakendub automaatselt andmete kaitsefunktsioon faili krüptimiseks. MDMi eeskirjad võimaldavad lisaks ka FileVaulti krüptimist Macis, et kõik andmed oleksid kaitstud ka puhkeolekus. Veel saab MDMi kasutada WiFi ja VPNi konfigureerimiseks ning täiendavate turvasertifikaatide juurutamiseks.
Lukusta, pane kindlasse kohta ja kustuta.
Kui seade läheb kaduma, ei pea sinu ettevõtte andmed sellega koos kaotsi minema. iOSi, iPadOSi ja macOSi seadmete puhul saab IT-tiim ettevõtte teabe kaitsmiseks kõik tundlikud andmed kaugteel lukustada ja kustutada. Apple Business Manageri lisatud iOSi ja iPadOSi seadmete puhul saab IT-tiim aktiveerida Lost Mode režiimi, et näha seadme asukohta. IT-tiimil on tööriistad ka ettevõtte rakenduste haldamiseks, mida saab seadmest hetkega eemaldada, ilma et isiklikke andmeid kustutataks.
Hoia eraldi, tõrgeteta ja turvaliselt.
MDM-lahendused võimaldavad üksikasjalikku seadmete haldust, hoides ettevõtte andmed kaitstuna, ilma et oleks vaja kasutada konteinereid. Funktsiooniga Managed Open In saab IT-tiim seada piirangud, mis ei lase avada manuseid või dokumente mittehallatavates asukohtades. MacOSis võimaldavad sisseehitatud turvafunktsioonid IT-tiimil andmeid krüptida, kaitsta seadmeid pahavara eest ja kehtestada turvaseadeid, ilma et oleks vaja kolmandate pakkujate tööriistu.
Kasuta usaldusväärseid rakendusi.
Tänu ühisele raamistikule ja kontrollitud ökosüsteemile on Apple'i platvormide rakendused juba oma disainilt turvalised. Meie arendajaprogrammid kontrollivad iga arendaja identiteeti ja rakendused vajavad enne App Store'is avaldamist süsteemi kinnitust. Apple pakub arendajatele raamistikke selliste funktsioonide jaoks, nagu allkirjastamine, äppide laiendused, volitused ja „sandboxing“, et tagada veelgi suurem turvalisus.
Lihtsustatud ligipääs ettevõtte andmetele ja teenustele.
iOSi, iPadOSi ja macOSi seadmeid on IT-tiimil lihtne organisatsioonile kataloogiteenuse või pilveidentiteedi pakkujaga integreerida. IT-tiim saab Apple Business Manageri linkida Microsoft Azure Active Directory’ga, tehes töötajatele Apple'i teenuste ligipääsu hallatud Apple ID abil tõeliselt sujuvaks.
Loo töötajatele Managed Apple IDd.
managed Apple IDsid loob, neid omab ja haldab ettevõte ning need on mõeldud nii töötajate isiklike kui ka ettevõttele kuuluvate seadmete jaoks. Apple Business Manageri abil saab töötajatele Managed Apple IDsid luua automaatselt. See võimaldab töötajatel kasutada Apple'i rakendusi ja teenuseid ning pääseda ettevõtte andmetele ligi hallatud rakendustes, mis kasutavad iCloud Drive'i. Managed Apple IDsid saab töötajate isiklikes seadmetes kasutada ka paralleelselt personaalse Apple IDga, kui organisatsioon kasutab kasutajate registreerimise funktsiooni.
Lihtsusta ligipääsu ühekordse sisselogimisega.
iOSil, iPadOSil ja macOSil on kogu süsteemi hõlmav laiendusraamistik ühekordse sisselogimise jaoks, et töötajatel oleks lihtne ettevõtte äppidesse ja veebisaitidele sisse logida. Laiendusraamistik nõuab pilveidentiteedi pakkujate tuge ja on MDMi kaudu konfigureeritav. Kerberost kasutavatele organisatsioonidele on kättesaadav paroolihaldus ja kohalik paroolide sünkroonimine ettevõttesiseste äppide jaoks.
Ühendus Microsoft Azure AD autentimisega.

Ühe autentimisega saavad IT-tiimid ühendada Apple Business Manageri Microsoft Azure Active Directory’ga, võimaldades töötajatel kasutada oma olemasolevaid kasutajanimesid ja paroole Managed Apple IDdena. Töötajad saavad ligi Apple'i teenustele, nagu iCloud Drive, Notes ja Reminders, kasutades oma olemasolevaid salasõnu ja kasutajatunnuseid. Managed Apple IDd luuakse automaatselt, kui kasutajad esimest korda oma Azure AD kasutajanime ja salasõnaga Apple'i seadmesse sisse logivad.

Sellise lihtsustatud sisselogimise rakendamiseks toimi järgmiselt:

 1. veendu, et sinu ettevõttes on kasutusel Microsoft Azure Active Directory;
 2. määra ettevõtte domeenid, mida soovid linkida Apple Business Manageriga;
 3. seadista Apple Business Manageris ühendus Microsoft Azure Active Directory’ga.
Sisu levitamine on tehtud uskumatult lihtsaks.
Apple Business Manageri abil on väga lihtne sisu otsida, osta ja levitada sinu ettevõtte kõikidele vajadustele vastavas mahus. Osta App Store'ist mistahes rakendus või kasuta unikaalseid rakendusi, mis on loodud spetsiaalselt sinu ettevõtte jaoks kas ettevõtte enda või kolmandate arendajate poolt. Kui rakendusi jagatakse MDMi kaudu, ei pea IT-tiim sisu igasse seadmesse saamiseks kasutama kinkekaarte ega Apple IDsid.
Osta rakendusi ja raamatuid hulgi.
iOSi, iPadOSi ja macOSi jaoks rakenduste ostmine on Apple Business Manageri abil veelgi lihtsam. Kui rakenduse litsentse pole enam vaja, saab need teise seadmesse või teisele töötajale edasi suunata. Samuti saad hallata unikaalsete rakenduste litsentse, mis on loodud spetsiaalselt sinu ettevõtte jaoks kas ettevõtte sees või kolmandate arendajate poolt.
Sujuvam levitamine.

Apple Business Manageri kaudu ostetud äppe saab MDMi kaudu hõlpsasti jagada kasutajatele või seadmetele mistahes riigis, kus rakendused on saadaval. Apple Business Manageri abil saad sisu privaatselt ja turvaliselt jagada kindlatele partneritele, klientidele ja frantsiisivõtjatele. Saad ettevõtte töötajaile jagada ka sinu omanduses olevaid rakendusi.

Tugiteenused on kättesaadavad, kui neid vajad.
AppleSeed IT-tiimi jaoks
Testi beetatarkvara, pääse ligi testimiskavadele ja anna tagasisidet.
AVADi laiendatud garantii
Riist- ja tarkvaratoe paindlikud võimalused

Sinu vajadustele vastavad teenused.

Ärikliendi tagasiost

Uuenda ettevõtte seadmeid.

Too vanad seadmed meile ja osta uued töövahendid parema hinnaga.

Vaata vana seadme väärtust ›

Hooldus

Broneeri endale mugavalt aeg meie broneerimissüsteemis. Tutvu olulise infoga enne seadme hooldusesse saatmist ja jälgi oma seadmete remondistaatust.

Jätka hoolduse lehel›

 • Finantseerimine

  Liising ja kasutusrent

  Periood 12-60 kuud.

  Sissemakse 0 või vana seade.

  Kasutusrent või järelmaks.

  Jääkväärtus 0-20%.

  Pakkumiseks vajalik äriregistris esitatud kasumiaruanne ja bilanss.

  Küsi pakkumist või kirjuta meie kontakti lehel oleva vormi kaudu.

 • Konsultatsioonid äriklientidele

  Vajad nõu seadmete võimekuse maksimaalseks ära kasutamiseks? Soovid tutvustada Apple toodete funktsionaalsust oma töötajatele?

  Kursused alustajale ja edasijõudnud Apple kasutajale.

  Lähtuvalt ettevõtte vajadustest ja kasutuskogemusest koolitused kogu meeskonnale.

  Tehniline konsulteerimine Apple ärikliendi lahendustes.

  Broneeri aeg konsultatsiooniks või koolituseks ›


Leiame Sinu ärile sobivad lahendused.

Uus äriklient? Oleme loonud uue keskkonna mõeldes just Sulle.

Personaalne hinnastus ja pühendunud haldur. Kiire ost. Eeltellimused. Korduvostud. Luues omale konto võtab Sinuga samal tööpäeval ühendust kliendihaldur, peale mida konto aktiveeritakse juba kokkulepitud uutel tingimustel.Võta meiega ühendust

 •  

  Peep Jürs

  Koostööpartnerite müügijuht

  +372 53406346
  Saada e-mail

 •  

  Martin Muttik

  Ärikliend müügijuht

  +372 5119639
  Saada e-mail

 •  

  Heleri Järve

  Ärikliendi müügimeeskonna juht

  +372 58538055
  Saada e-mail

 •  

  Indrek Normak

  Ärikliendihaldur

  +372 53853453
  Saada e-mail

 •  

  Vallo Teppe

  Tehniline konsultant

  +372 618 0099
  Saada e-mail

 • Virkko Johanson

  Tehniline konsultant

  +372 53234335
  Saada e-mail

 •  

  Andry-Reilo Kahr

  Ärikliendihaldur

  +372 56803661
  Saada e-mail

 •  

  Rein Repson

  Ärikliendihaldur

  +372 56801061‬
  Saada e-mailKüsi pakkumist

Meie kliendid
iDeali 30. turul oldud aasta jooksul oleme võitnud suurepäraste klientide usalduse ning täname igaüht koostöö eest!