Uus, nutikam viis oma iPhone’i, Maci, iPadi ja Apple Watch’i omamiseks.
Kuidas Smart Deal toimib?
Uus, nutikam viis Apple’i seadmete omamiseks. Vali meelepärane seade. Kasuta. Vaheta uue vastu välja. Smart Deal on makselahendus, mis võimaldab sul maksta Apple’i seadmete (iPhone, iPad, Mac, Watch) eest igakuiste osamaksetena. Rendiperioodiks saad valida 12, 18, 24 või 36 kuud. Rendiperioodi lõpus too oma seade Valge Klaari esindusse ja vali värskete mudelite seast omale uus rendiseade.
Smart Deal on lihtne, paindlik ja jätkusuutlik.
Smart Deal’i eelised
Smart Deal’iga oled esimene, kel on ligipääs uusimale tehnoloogiale kohe, kui see välja tuleb ja seda madala kuutasu eest, mis muuhulgas sisaldab ka kindlustust. Lisaks aitad vähendada prügi teket ja hoida maailma puhtamana.
 • Madal kuumakse
  Unusta kõrged kuumaksed. Tavalise järelmaksuga võrreldes on igakuised rendimaksed isegi kuni 30% madalamad.
 • Rendi kodust
  Rendi uus seade kodust lahkumata. Tee tellimus ja vormista rendileping Valge Klaari veebilehel ning kuller toob seadme sulle koju või lähimasse pakiautomaati.
 • Rendi nii kaua, kui soovid
  Vali rendiperioodiks 12, 18, 24 või 36 kuud. Rendiperioodi lõpus too oma seade Valge Klaari esindusse ja vali värskete mudelite seast omale uus rendiseade.
 • Muretu elu
  Igakuine rendimakse sisaldab muuhulgas ka kindlustust, mis katab nii õnnetusjuhtumi kui varguse.
 • Lihtne ja turvaline
  Kui rendiperioodi lõpus oma seadme meile tagastad, puhastatakse see sinu andmetest täielikult. Soovi korral tõstab meie konsultant andmed üle sinu uude seadmesse. 
 • Säästa loodust
  Kasutatud seadmed ei jõua prügimäele ega jää sahtlisse tolmu koguma, vaid lähevad uuesti ringlusse ning alustavad oma uut elu järgmise omaniku käes.
Ainult üks igakuine makse
Smart Deal’i abil saad ühe kuumaksega osta ühe põhiseadme ja vajaminevad lisatarvikud. Igakuine rendimakse sisaldab ka kindlustust, mis katab nii õnnetusjuhtumi kui varguse.
Smart Deal on imelihtne
 • Vali omale seade

  Vali välja omale meelepärane seade ja sinu elustiiliga sobiv rendiperiood. Ostukorvis vali makseviisiks Smart Deal.
 • Tee tellimus

  Tee  esimene rendimakse ja oota kullerit, kes sulle seadme koju toob või mine oma seadmele järele Valge Klaari esindusse.
 • Kasuta muretult

  Kasuta oma seadet murevabalt kuni rendiperioodi lõpuni. Seejärel saad otsustada, kas vahetad seadme uue vastu välja või lihtsalt tagastad vana seadme.
Rendiperioodi lõpus tagasta meile oma vana seade ja vali välja uus. Tee uue seadme tellimus meie e-poes või tule Valge Klaari esindusse, kus valime uue seadme koos välja ja tõstame vanast seadmest andmed uude üle.
Säästa loodust
Meie hoolitseme õigesti sinu vana Apple’i seadme eest, et säästa Maa ressursse. Kasutatud seadmed ei jõua prügimäele ega jää sahtlisse tolmu koguma, vaid lähevad uuesti ringlusse ning alustavad oma uut elu järgmise omaniku käes.

Tee nutikas valik

Unusta kõrged kuumaksed. Tavalise järelmaksuga võrreldes on igakuised rendimaksed isegi kuni 30% madalamad. Rendihinnale ei lisandu ühtegi peidetud lisakulu. Kasuta oma seadet murevabalt kuni rendiperioodi lõpuni. Seejärel saad otsustada, kas vahetad seadme uue vastu välja või lihtsalt tagastad vana seadme.

Leia endale sobivaim

Veelgi rohkem võimalusi!

Smart Deal’iga saad rentida erinevaid Apple’i seadmeid ning lisatarvikuid. Vali omale sobiv igakuine rendimakse ja rendiperiood. Igakuine rendimakse sisaldab muuhulgas ka kindlustust, mis katab nii õnnetusjuhtumi kui varguse.

Valige ise oma Apple’i lisaseadmed
Maksa mugavalt kõige eest ühe kuumaksega.
 • Smart Deal’iga saad lisaks põhiseadmele osta ka toiteadapteri Apple Power Adapter või MagSafe-laadijad, et oma uut iPhone’i juhtmevabalt laadida.
 • Vali spetsiaalselt iPhone’ile mõeldud MagSafe-kaitsed ja ümbrised, mis sobivad tänu sisseehitatud magnetisüsteemile võluväel kokku, et tagada kõigi aegade kiireim ja lihtsaim traadita laadimine.
 • Lisaks saad oma iPhone’ile asendamatu kaaslase - järgmise põlvkonna AirPods Pro kõrvaklapid, mis annavad sulle veelgi rohkem võimalusi oma lemmikmuusika kuulamiseks, videokõnede vastuvõtmiseks ja kõige lojaalsemaks spordipartneriks olemiseks.

Vali välja oma uus iPhone

*Kuumakse sisaldab kindlustust

Kuidas oma olemasolevat seadet värskendada?
See on imelihtne!
a
Rendiperioodi lõpus tagasta meile oma vana seade, vali välja uus ja makseviisiks Smart Deal.
b
Tee esimene rendimakse ja oota kullerit, kes sulle seadme koju toob või mine oma seadmele järele Valge Klaari esindusse.
c
Rendiperioodi lõpus vaheta seade uue vastu välja või lihtsalt tagasta vana seade.
Uuenda poes
Valge Klaar Store
Uuenda poes
Valge Klaar Store Tule meie Tartu Mnt esindusse

Hüppa läbi meie esindusest ja aitame sul uuendada oma seadme ning vaevata üle tõsta andmed.

rohkem infot
1
Tule astu läbi meie Tartu mnt 50a esindusest.

New iPhone
2
Vali endale uus seade

Tule vaata, katsu ja proovi uusimaid Apple’i mudeleid, saa nõu Valge Klaari ekspertidelt ning vali seade, mis on sulle parim.

We will check your iPhone
3
Vaatame üle olemasoleva seadme

Valge Klaari eksperdid hindavad olemasoleva seadme seisukorda.

New contract
4
Vali Smart Deal

Saad sms-i või emaili teel lingi Smart Deal rentiteenuse aktiveerimiseks. Tee  esimene rendimakse ja kasuta oma seadet murevabalt kuni rendiperioodi lõpuni.

New contract
5
Seadista oma uus seade

Soovi korral aitavad meie eksperdid uue seadme seadistada ning hõlpsalt andmed vanast uude üle kanda. Ja see kõik on sulle tasuta.

Rohkem küsimusi? Helista klienditeenindusse: +372 686 9007
Saada e-mail
Milline uus iPhone sobib sulle kõige paremini?
iPhone 14 iPhone 15

Tutvu hindadega tootelehel

Loe rohkem
iPhone 14 iPhone 15 Plus

Tutvu hindadega tootelehel

Loe rohkem
iPhone 14 iPhone 15 Pro

Tutvu hindadega tootelehel

Loe rohkem
iPhone 14 iPhone 15 Pro Max

Tutvu hindadega tootelehel

Loe rohkem
Uuendus tasub ära
Upgrade iPhone

Maksa vähem ja kasuta uusimat seadet

Smart Deal’iga oled esimene, kel on ligipääs uusimale tehnoloogiale kohe, kui see välja tuleb ja seda madala kuutasu eest, mis muuhulgas sisaldab ka kindlustust. Tavalise järelmaksuga võrreldes on sinu igakuised rendimaksed isegi kuni 30% madalamad.

New iPhone

Smart Dealiga uuendamine säästab loodust

Kui tagastad oma praeguse telefoni siis aitame sellele leida uue omaniku või taaskasutame seda mõnel muul viisil. Nii ei koorma me oma planeeti.

*Kuumakse sisaldab kindlustust

Smart Deal KKK
Mis on Smart Deal?
Mis on Smart Deal?
See on nutikas viis Apple’i seadmete ostmiseks: klient saab seadme 0 euro eest ja maksab selle eest suhteliselt väikeseid igakuiseid osamakseid. Pärast 24 või 36 kuud (sõltuvalt valitud seadmest: 24 kuud iPhone’i, Apple Watchi puhul, 36 kuud Maci, iPadi puhul) saab klient vana seadme tagastada ja valida uue mudeli oma valikul. Me taaskasutame vana seadme jätkusuutlikul viisil või leiame sellele uue kodu, et säästa Maa ressursse.
Kas ärikliendid saavad Smart Deal’i?
Smart Deal teenus on mõeldud ainult eraisikutele.
Kas Smart Deal on renditeenus?
Smart Deal on makselahendus, mis võimaldab kliendil maksta Apple’i seadmete (iPhone, iPad, Mac) eest igakuiste osamaksetena. Pärast 24 või 36 kuud (sõltuvalt valitud seadmest: 24 kuud iPhone’i puhul, Apple Watchi puhul, 36 kuud Maci, iPadi puhul), võib klient otsustada, kas vahetada seade uue vastu või jätkata maksete tegemist kuni lepingu lõppemiseni ja hoida seade alles.
Milliseid seadmeid saab Smart Deali abil osta?
Praegu saavad kliendid Smart Deali abil osta iPhone’i telefone, Apple Watchi kelli, iPadi tahvelarvuteid ja kõiki Maci arvuteid.
Kas ma saan Smart Deali abil osta mitu seadet?
Jah, kliendid saavad Smart Deali kaudu osta mitu seadet. Ühe lepingu raames saab osta ainult seadmeid, millel on sama asendusperiood (24 kuud iPhone’i ja Apple Watchi puhul, 36 kuud Maci ja iPadi puhul). Kui klient soovib osta kaks seadet, millest üks on 24-kuulise ja teine 36-kuulise asendusperioodiga, peab ta ostma need kahe eraldi Smart Deali lepingu kaudu.
Kas Smart Deali lepingusse saab lisada lisaseadmeid?
Jah, saab. Lisaseadmetel ei ole jääkväärtust ja nende suhtes ei kohaldata uuendamisvõimalust - need ostetakse lihtsalt osamaksetena, nagu tavalise liisingulepingu puhul. Kuna lisaseadmetel puudub jääkväärtus, langeb nende tagasimakseperiood kokku Smart Deali seadme uuendamisperioodiga (24 kuud iPhone’i, Apple Watchi puhul. 36 kuud Maci, iPadi puhul). Näiteks kui ostad iPhone’i ja AirPods Smart Dealiga, maksad kõrvaklappide eest esimese 24 kuu jooksul.
Lepingu sõlmimine
Milline on Smart Deali laenuperiood?

See on ajavahemik, mille jooksul klient maksab pangale igakuiseid osamakseid, kui ta otsustab oma vana seadme säilitada ja mitte valida uut, kui tuleb aeg vana seadet vahetada uue vastu. Laenuperiood sõltub Smart Deali pakkumise raames valitud seadmest või seadmetest (36 kuud iPhone’i ja Apple Watchi puhul, 46 kuud iPadi puhul, 50 kuud Maci puhul). Laenuperiood määratakse kindlaks nii, et pärast asendusperioodi makseid kokku tuleb tasuda seadme jääkväärtusega võrdne summa.

Näiteks ostab klient iPhone’i, mille võib 24 kuu pärast välja vahetada. Laenuperiood on 36 kuud. Kui klient otsustab 24 kuu möödudes seadet mitte välja vahetada, võib ta jätkata igakuiseid makseid veel 12 kuu jooksul (kokku 36 kuud) ja maksta igakuiseid osamakseid veel 12 kuu jooksul ning jätta seade endale.

Mis on jääkväärtus ja kuidas seda arvutatakse?
Rakenduse Smart Deal jääkväärtus tähendab seadme maksumust 24 või 36 kuu pärast, sõltuvalt valitud seadmest (24 kuud iPhone’i, Apple Watchi puhul, 36 kuud Maci, iPadi puhul). Kui klient otsustab seadme uue vastu välja vahetada, katab see automaatselt jääkväärtuse ja vana leping lõpetatakse (tingimusel, et makseid ei ole tegemata jäänud ja tagastatud seade vastab tavapärase kulumise kriteeriumidele).
Miks pean ma pangaga lepingu sõlmima ja mis ajaks?

Pank rahastab seadmete ostu ja annab ostu ajal laenu. Lepingu kestus sõltub valitud seadmest ja on lepingus täpsustatud (36 kuud iPhone’i ja Apple Watchi puhul, 46 kuud iPadi puhul, 50 kuud Maci puhul).

Kui klient soovib seadme 24 või 36 kuu möödudes asendada uue seadmega, sõltuvalt valitud seadmest (24 kuud iPhone’i, Apple Watchi puhul, 36 kuud Maci, iPadi puhul), valib ta uue seadme ja sõlmib uue Smart Deali lepingu. Seejärel korraldatakse kliendilt kasutatud seadme ostu ja vana leping lõpetatakse (tingimusel, et makseid ei ole tegemata jäänud ja tagastatud seade vastab tavapärase kulumise kriteeriumidele).

Kas ma saan muuta laenulepingu kestust?
Laenulepingu kestust ei saa muuta. Smart Deali rakendus on kavandatud kindlaksmääratud ajavahemikuks.
Maksed
Kui palju pean ma seadme eest maksma?
Maksmisele kuuluv summa koosneb seadme maksumusest ja Smart Deali teenuse maksumusest, mis jaguneb igakuiste osamaksetena laenuperioodi jooksul. Kui klient otsustab ülemineku ajal toodet uuendada, on kogu makstav summa 24 või 36 kuutasu (sõltuvalt valitud seadmest: 24 kuud iPhone’i, Apple Watchi puhul, 36 kuud Maci, iPadi puhul). Kui klient otsustab toodet mitte uuendada, vaid ainult välja osta juba olemasoleva seadme, maksab ta ülejäänud igakuised osamaksed kuni lepingu kehtivusaja lõpuni.
Kuidas arvutatakse igakuiseid osamakseid?
Üks kuumakse koosneb seadme ja Smart Deali teenuse maksumusest, mis jaguneb rendiperioodi peale. Täiendavat intressi või tasu ei lisandu.
Miks on seadme Smart Deali hind kõrgem kui ostuhind, mis tuleks kohe välja maksta?
Smart Dealiga ostmise kulud on veidi kõrgemad, sest lisanduvad Smart Deali teenuse kulud, mis koosnevad liisinguteenusest ja kasutatud seadme edasise kõrvaldamisega seotud logistikast (ülevaatus, transport, uue omaniku leidmine või ringlussevõtu korraldamine).
Kas ma võin Smart Deali lepingu sõlmimisel maksta esialgse sissemakse?
Ei, see ei ole võimalik.
Kasutamine
Kas seade kuulub kliendile?
Jah. Klient maksab seadme kasutamise eest 24 või 36 kuud. Sõltuvalt valitud seadmest saab ta selle 24 või 36 kuu möödudes asendada uue seadmega, müües selle Smart Deali rakenduse raames kindlaksmääratud hinnaga tagasi. Kui klient soovib seadet hoida, teeb ta ka ülejäänud maksed kuni laenulepingu lõpuni, misjärel seade kuulub talle.
Kas klient võib seadme müüa või edasi anda Smart Deali lepingu kehtivusaja jooksul?
Jah, saab. Klient peab maksma igakuiseid osamakseid. Kui ta müüb või kingib seadme, on tal võimalus laenuleping lõpetada, makstes ülejäänud laenu täies mahus ühe maksena või tasuda igakuiseid osamakseid kuni laenulepingu lõpuni.
Mis siis, kui seadmed on kahjustatud? Kas see mõjutab igakuise tagasimakse suurust?

Kui seade on kahjustatud, ei mõjuta see igakuiseid tagasimakseid, kuid kui klient otsustab seadme 24 või 36 kuu möödudes välja vahetada, hinnatakse seadme seisukorda ja kahjustuse ulatust. See võib mõjutada summat, mille eest seade kliendilt ostetakse. Kui seadme seisukord ei vasta tavapärasele kulumisele, makstakse pangale ainult seadme turuväärtus. Kliendile jääb vana lepingu jäägi katmine ja pank teavitab teda selle menetluse järgmistest sammudest.

Kui klient otsustab seadme välja osta, jätkab ta igakuiste osamaksete tasumist kuni laenulepingu lõpuni - igakuised osamaksed jäävad samaks.

Kus saab kahjustatud seadet parandada?
Kahjustatud seadet saavad parandada Apple’i sertifitseeritud remondi- ja hoolduspartnerid.
Mis juhtub, kui kahjustatud seadet ei saa parandada?
Sellisel juhul peab klient tasuma kõik igakuised osamaksed täielikult laenulepingu lõpuks (kestus sõltub valitud seadmest). Samuti on kliendil võimalus tasuda laenulepingu alusel järelejäänud summa ühe maksena.
Mis juhtub, kui seade varastatakse?
Klient peaks sellest teatama politseile. Klient peab tasuma kõik igakuised osamaksed kuni laenulepingu lõpuni (kestus sõltub valitud seadmest). Samuti on kliendil võimalus tasuda laenulepingu alusel järelejäänud summa ühe maksena.
Asendamine uuega
Mida nimetatakse Smart Deali perioodilisuseks?
See on ajavahemik, mille jooksul makstakse teatud arv osamakseid ja mille järel klient saab seadme uue vastu välja vahetada. Telefonide ja kellade puhul on asendusperiood 24 kuud ning sülearvutite ja tahvelarvutite puhul 36 kuud. Kui on aeg seadet uuendada, võrdub järelejäänud igakuiste osamaksete summa seadme jääkväärtusega. Kui seade asendatakse uue seadmega, hüvitatakse see summa automaatselt ja vana leping lõpetatakse (eeldusel, et makseid ei ole tegemata jäänud ja tagastatud seade vastab tavapärase kulumise kriteeriumidele).
Kuidas toimub asendusprotsess?
Valge Klaar saadab kliendile asenduspakkumise üks kuu enne asendamise aega, st lepingu 23. või 35. kuul, sõltuvalt valitud seadmest (23. kuu iPhone’i, Apple Watchi puhul, 35. kuu Maci, iPadi puhul). Kui on aeg uuendada (vastavalt lepingu 24. või 36. kuul), saab klient valida, kas uuendada Valge Klaari müügisaalis või kodus. Lisateavet selle kohta, kuidas mõlemal juhul asendus käib, leiate selle lehekülje ülaosas.
Kuidas toimub seadme asendamine, kui seade on kahjustatud?
Kui seade on asendusperioodi lõpus kahjustatud, saab klient teada seadme väärtuse ja valida, mida edasi teha: kas jätta vana seade alles ja maksta ülejäänud liisinguperioodi lõpuni või viia vana seade tagasiostu poole madalama hinnaga ja sõlmida uus Smart Deali leping. Viimasel juhul tuleb kliendil vana lepingu jääk ära maksta ja pank teavitab klienti selle menetluse järgmistest sammudest.
Kas on võimalik oma seadet uue vastu välja vahetada enne 24 või 36 kuu möödumist?
Seadet ei saa välja vahetada enne seda, kui 24 või 36 kuud on möödunud (24 kuud iPhone’i, Apple Watchi puhul, 36 kuud Maci, iPadi puhul) pärast lepingu sõlmimist. Väljavahetuse sagedus sõltub valitud seadmest.
Kas on võimalik oma seadet uue vastu välja vahetada 24 või 36 kuu möödudes?
Jah, klient võib seadme igal ajal välja vahetada, kui lepingu sõlmimisest on möödunud 24 või 36 kuud sõltuvalt valitud seadmest (24 kuud iPhone’i, Apple Watchi puhul, 36 kuud Maci, iPadi puhul), kuid arvestage, et lepingu sõlmimise ajal märgitud seadme jääkväärtus kehtib kuni vahetuskuu lõpuni. Kui saabub uus kuu ja te ei ole sõlminud uut Smart Deali lepingut uue seadme ostmiseks, jääb esimene leping kehtima. Asendamine võib toimuda järgmisel kuul, kuid selle kuu eest tuleb kõigepealt tasuda ja seadme jääkväärtust vähendatakse vastava summa võrra.
Mis siis, kui ma ei soovi seadet 24 või 36 kuu möödudes välja vahetada?
Klient võib jätkata igakuiste osamaksete tasumist kuni liisingulepingu lõpuni ja seega osta seadme välja.
Kas seadme tagastamiseks on vaja originaalkarpi?

Soovitatav on säilitada originaalpakend. Kui seda ei ole enam olemas, võib klient tuua seadme Valge Klaari müügisaali tagastamiseks ilma originaalpakendita.

Kui klient otsustab vahetuse teha kodus ja tal puudub originaalpakend, hindab ta ise, kas ta saab seadme ohutult pakendada. Kui see ei ole võimalik, saadetakse pakendimaterjal kliendi soovil tema koju. Kuna iga uus pakend ja täiendav logistika avaldab keskkonnamõju, soovitame kliendil selle mõju vähendamiseks igal juhul säilitada originaalpakend, et see keskkonnamõju oleks väiksem.

Kui ma olen ostnud koos oma Smart Deali seadmega ka muid tarvikuid või seadmeid, kuidas saan neid tagastada?
Tagastada tuleb ainult Smart Deali seadmega samas karbis kaasas olnud tarvikud. Kui klient neid ei tagasta, võib finantsteenuseid pakkuv ettevõte vähendada pangale võlgnetava laenu summat. Muid eraldi ostetud seadmeid või tarvikuid ei pea tagastama.
Millised tingimused peavad olema täidetud seadme tagastamisel?
Seadme tagastamiseks peavad olema täidetud järgmised tingimused: 1. seade ei tohi olla füüsiliselt (sealhulgas ekraan) ega veest kahjustatud; 2. seadet peab olema võimalik sisse lülitada ja kui see on sisse lülitatud, ei tohi see välja lülituda; 3. osad (kruvid, nupud, SIM-ümbris jne) ei tohi puududa; 4. laadimispesa peab olema terve; 5. kõik seadme funktsioonid (kaamerad, kõlarid, mikrofonid jne) peavad toimima); 6. seade peab olema iCloudist lahti ühendatud; 7. mittevolitatud isikud ei tohi seadet parandada.
Kes hindab seadme seisukorda?

Kui seade tagastatakse Valge Klaari kauplusesse, viib hindamise läbi Valge Klaar. Kui seade tagastatakse kliendile vahetuse kodust korral, saadetakse see otse spetsialiseerunud ettevõttele, mis teostab hindamise.

Kui klient ei nõustu hindamisega, on tal mõlemal juhul võimalik oma seade tagasi saada.

Kui ma olen valinud vahetuse kodust variandi, siis kes saadab mulle uue seadme?
Uus seade saadetakse Valge Klaari laost.
Turvalisus
Kuidas andmed seadmest kustutatakse?
Seadet hindab ja haldab selles valdkonnas tegutsev ettevõte. Sõltuvalt seadmest kasutatakse andmete täieliku kustutamise tagamiseks erinevaid rakendusi (nt Blancco Data Cleaner, Whitecanyon, Killdisk jne). Samuti soovitame enne seadme tagastamist andmed kustutada ja taastada seadme tehaseseadistused.
Kas ma saan kustutatud andmeid taastada?
Kustutatud andmeid ei ole võimalik taastada.
Kuidas tagate, et uus omanik ei näe minu andmeid?
Klient saab selle eest hoolitseda ise, kustutades kõik oma andmed enne seadme tagastamist. Tagastamisel taastatakse telefoni tehaseseadistused, mis tähendab, et kõik andmed kustutatakse automaatselt. Protsessi teostab selles valdkonnas spetsialiseerunud ettevõte. Kõigil osapooltel, kellel on juurdepääs isikuandmetele, on olemas andmekaitselepingud.
Kas ma saan dokumendi või teate, mis kinnitab, et minu andmed on kustutatud?
See protsess toimub vastavalt IKÜMile ja klient võib taotleda isikuandmete kustutamisest teavitamist.
Mis juhtub, kui seade varastatakse?
Klient peaks sellest teatama politseile. Klient peab tasuma kõik igakuised osamaksed kuni laenulepingu lõpuni (kestus sõltub valitud seadmest). Samuti on kliendil võimalus tasuda laenulepingu alusel järelejäänud summa ühe maksena.
Lepingu lõpetamine
Kas ma võin Smart Deali lepingust kohe pärast ostu taganeda?
Kliendil on õigus Smart Deali lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast Smart Deal lepingu sõlmimist. Taganemisõiguse kasutamiseks peab klient kas ostu tagastama (kui see on ette nähtud kaupade tagastamiseeskirjades) või tasuma ostu hinna muul tema valitud viisil. Sellisel juhul saab klient Valgelt Klaarilt uue arve, mis ei sisalda Smart Deali teenust. Smart Dealist taganemine on samaväärne kliendi poolt pangaga sõlmitud liisingulepingu ülesütlemisega.
Kas ma võin lepingu enne 24 või 36 kuud lõpetada? Millistel tingimustel?
Jah, klient võib paluda liisingufirmal lepingu lõpetamist. See ei anna kliendile õigust tagastada seade müüjale, vaid ainult tasuda pangas tasumata igakuised osamaksed ühe maksena, ostes seega seadme ära.